یه گزارش نامنظم از مراسم پایانی جشنواره

مراسم پایانی دومین دوره جشنواره وبلاگهای بانکی دیروز ۱۴ آبان ۸۹ در تالار همایشهای هتل فردوسی برگزار شد:

۱- ساعت برگزاری مراسم از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۷:۳۰ اعلام شده بود.

۲-  ساعت ۱۲ از شعبه زدم بیرون..

۳-  تا ایستگاه مترو شاهد را با اتومبیل یکی از همکارا که اونم دعوت بود اومدیم…

۴- جاتون خالی، این یک ساعت و خورده ای مسیر تا ایستگاه مترو شاهد را با صفحه گذاشتن پشت سر نظام بانکی پر کردیم..

۵- توی مترو از ایستگاه شاهد تا میدان امام خمینی ، نفرات روبروی من ،بد جور با غضب نگام می کردند! جرات هم نکردم بپرسم چرا؟!!..

۶-  هتل را هم که راحت پیدا کردیم..

۷- جلوی درب هتل آقای حسین زاده عضو محترم هیات مدیره بانک ملی را زیارت کردیم که بعد از یه احوال پرسی مختصر ، وارد لابی هتل شدیم…

۸- در محوطه بین لابی و سالن همایش ، غیر از مسئولین اتظامات ، ۳ نفر از همکارای روابط عمومی  مشغول کنترل مشخصات مدعوین بودن..

۹- بعد از معرفی و پر کردن مشخصات توی فرم ، یه بسته شامل: یک جلد کتاب مثنوی معنوی، جاسویچی ، پد موس و کاور کامپیوتر با نشان بانک ملی اهدا میشد…

۱۰- گنجایش سالن قابل قبول بود …

۱۱- من و همکارم ردیفهای آخر که خالی بود نشستیم..

۱۲- مثل تمام مراسمات با تلاوت کلام الله مجید و نواختن سرود ملی رسما مراسم پایانی شروع شد..

۱۳- اولین سخنران اقای دشتی ریاست محترم اداره کل روابط عمومی بانک ملی ، بعد آقای حسین زاده  عضو محترم هیات مدیره بانک ملی ، و نفر سوم هم جناب دکتر سلطانی فر از اساتید ارتباطات بودند..

۱۴- در بین هر آیتم ، مطالب جالبی از وبلاگهای شرکت کننده انتخاب شده بود که توسط مجری خونده می شد…

۱۵- این انتهای سالن که بودیم ، یه مقدار که گرم میشد ، تهویه به کار می افتاد که موجب میشد یه خورده یخ کنیم!

۱۶- جلسه پرسش و پاسخ هم با حضور تعدادی از اساتید حوزه ارتباطات و وبلاگ نویسی برگزار شد.

۱۷- پنل پرسش و پاسخ با سخنان دکتر ضیایی پرور شروع شد. بین صحبتها اشاره ای کردند که در یکی از سفرهای خارجی ،با یکی از مقامات درباره  وبلاگ نویسی و اهمیت دادن دولت محترم به وبلاگ نویسها به عنوان یک بازوی قدرتمند رسانه ای ، صحبت کردن..

۱۸- نفر بعدی آقای دکتر نمکدوست تهرانی (مدیر مرکز آموزش موسسه همشهری)بودن که کل صحبتهاشون این بود: من طول موجم با دکتر ضیایی پرور فرق می کنه، ایشون خواستار دخالت دولت در تسهیل کار وبلاگ نویسا بودن ، نظر بنده اینه که دولت بهتره که توی کار وبلاگ نویسا دخالت نکنه!..که این صحبت ایشون با تشویق ممتد حضار مواجه شد…

۱۹- آقای مهندس قویدل هم که از داوران جشنواره و قدیمیترین بلاگر ایرانی هستند ، در ادامه به تاریخچه بلاگرهای ایرانی اشاره کردند و اینکه از سه نفر بلاگر قدیمی ایرانی، یک نفر که خودشون هستن و نفر بعدی در خارج از کشوره (فکرکنم گفتن : قطر) و نفر سوم هم که فعلا توی اوین تشریف دارن! در ادامه خاطره جالبی هم از اولین وبلاگشون که در دوران خدمت می نوشتن ، برای حضار تعریف کردند.

۲۰-در ادامه هم آقایان دکتر سلطانی فر و آقای دکتر بوترابی مدیر پرشین بلاگ هم اطلاعاتی را در اختیار حضار قرار دادن..( البته آقای بوترابی در جایی گفتن :” به من نگین دکتر ، چون از پایان نامه ام دفاع نکردم”)

۲۱- در ادامه شرکت کنندگان در مراسم با میکرفونهای سیاری که در داخل سالن در اختیارشون قرار میگرفت ، سوالاتی را از کارشناسان حاضر در پنل می پرسیدن..

۲۲- فکر کنم از دیدن چهره نفر سومی که سوال کرد، یه چند لحظه ای هنگ کردم!!! آخه فکرش را هم نمی کردم که اینجا ببینمش…آقای مجتبی بشیری همکار شعبه بازار که با اخویمون جدیدا باجناق شدن…(هر چند که میگن : با جناق فامیل نمیشه!)… آخر مراسم متوجه شدم که ایشون هم با دیدن تصویر ما در مانیتور جلو ،جا خورده!

۲۳- یکی از خانمهای محترم در سالن هم سوالشون را با جمله قشنگی شروع کردند:”لذت داشتن یه دوست خوب توی یه دنیای بد، مثل خوردن یه فنجون قهوه گرم زیر برفه. درسته که هوا رو گرم نمی کنه، ولی آدمو دلگرم می کنه.” ایشون سرکار خانم “رفاه کار “ همسر همکار گرامی آقای “مصطفی مصفا” از ساری بودند. تنها زوج شرکت کننده در جشنواره..

۲۴- بعد از پنل پرسش و پاسخ هم آقای امیر تاجیک از خوانندگان کشور ، چند ترانه را برای حضار اجرا کردند.

۲۵- چند لحظه از اجرای آقای تاجیک که گذشت ، به مزاح به همکارمون گفتم: خواننده اش دلچسب نیست! گفت : چرا؟ گفتم : خواننده خوب باید وقت اجرا روی سن از اطرافش دود بلند شه!…که از شانس حضار!!بعد از چند لحظه افکت دود و بخار هم به نورپردازی اضافه شد و اجرا به دلمون چسبید!

۲۶-بعد از اجرای امیر تاجیک ، بیانیه هیات داوران اجرا شد و کم کم مجریان مراسم آماده اهدای جوایز شدند..

۲۷- آقایان :حسین زاده ، محمدی ، دشتی ، بوترابی و دکتر سلطانی فر برای اهدای جوایز روی سن حاضر شدند.(که البته آقای بوترابی متذکر شدند که برای تحویل جوایز روی سن حاضر نبودند ، که این هم بر اثر اشتباه بنده بوده)

۲۸- خوندن اسامی برگزیدگان که شروع شد ، اسمم به عنوان رتبه اول وبلاگهای شبکه بانکی اعلام شد ..البته این دفعه اسامی بدون اعلام اسم وبلاگ مربوطه قرائت شد.

۲۹- قبل از اعلام اسامی مجری اعلام کرد که برندگان از سمت راست بیان روی سن، نگو منظورش سمت راست خودش بوده که میشه سمت چپ ما!!..اینطوری شد که ما از سمت چپ رفتیم بالا!

۳۰- جایزه را هم مثل دور قبل از دست آقای حسین زاده دریافت کردم..

۳۱- آقای جوانمردان که خودشان هم جز برگزیدگان بودن را بالاخره موفق شدیم که زیارتشون کنیم..ایشان جز برندگان اولین دوره جشنواره بودند..

۳۲- آقای پدرام معاونت سابق اداراه امور استان قم هم بین مسئولین بانکی حاضر در جشنواره حاضر بودند که در پایان جلسه موفق به تجدید دیدار با ایشون نشدیم..

۳۳- شیرین ترین بخش جشنواره ، دیدن چهره به چهره دوستانی بود که تا الآن فقط به اسم وبلاگ می شناختیم..به قول چند نفری که اونجا می گفتن: آقای بانک نوشت!

۳۴- وقت خروج هم در سالن با میوه و شیرینی از حضار پذیرایی شد.

۳۵- تعداد دیگه ای از دوستان را هم در سالن پذیرایی زیارت کردیم از جمله : ساسان مهرانپور ، میر مهدی گل آرا (عمولی) که این عمولی هم در نوع خودش ، شخصیتیه هااااا…

۳۶- پایان جشنواره هم با خداحافظی از دوستان و آرزوی دیدار در سال آینده و دوره بعد..

۳۷- نتیجه خستگی زیاد صبح تا غروب هم این شد : ورود برعکس کارت مترو که باعث شد متصدی کنترل کننده چپ چپ نگام کنه..ایستگاه را هم اشتباه پیاده شدیم که باعث شد یه ایستگاه برگردیم عقب…

۳۸- ساعت ۸ شب هم با خستگی تمام رسیدیم منزل..

خیلی از نکات هم از قلم افتاد که در پستهای بعدی جبران میشه…

http://www.shokri.ir/banknevesht/wp-content/themes/the-book/the-book/images/mohr1.gif

——————————————————————————————————–

۶ Responses to “یه گزارش نامنظم از مراسم پایانی جشنواره”

 1. سلام آقای بانک نوشت ببخشید آقای شکری
  خیلی دلم میخواست تو سالن همایش میدمتون اما موفق نشدم وقتی اسممو توی وبلاگتون دیدم خیلی خوشحال شدم مثل این بود که بهم گفتن شما برنده جشنواره شدین!!!!
  از لطفتون و از حسن نظرتون سپاسگزارم از طرف خودم و همسرم از محبتتون تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشین و جایزتون هم مبارکتون باشه.
  راستی اینو نگفتین پیشنهادات بنده در جلسه پذیرفته شده
  ۱- یک روز ماموریت کاری برای کلیه کارکنان بانکی یعنی ۱۴ آذر که با تشویق حاضرین مواجه شد
  ۲- برگزاری اولین جشنواره وبلاگها بانکی در استان ها
  موفقیت شما آرزوی قلبی ماست

  پاسخ به این نظر

 2. سلام .آقای شکری از اینکه یک بار دیگه باموفقیت رتبه اول را کسب کردید خوشحال شدم.تبریک عرض می کنم و امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگی موفق باشید

  پاسخ به این نظر

 3. SALAM
  MERSI AZ ETELAA RESAANI
  aya list tamami barandgani k elaam shodeand ra darid!!!!!!!!!!!!!!!!?

  پاسخ به این نظر

 4. ان شاالله در تمامی مراحل زندگی خود موفق و سربلند باشید
  http://www.cbii.ir

  پاسخ به این نظر

 5. با سلام و احترام / ممنون از ابراز لطف شما. در بند ۲۷ اشاره کردید که بنده برای اهدای جوایز رفتم بالا … که چنین نبود … ما خودمان جزو جایزه بگیر ها هستیم (; موفق باشیدD:

  پاسخ به این نظر

  عبدالرضا شکری Reply:

  سلام
  ممنون که وبلاگچه اینجانب قدم رنجه فرمودین..
  این اشتباه لپی ما را هم به حساب جوگیر شدن توی اون لحظه بگذارین…از تذکر به جای شما هم سپاسگذارم..
  موفق باشید..

  پاسخ به این نظر

پاسخی بنویسید