همراه بانک ملی

تقریبا لیست خریدم تکمیل شده بود.اکثرا اجناسی را که میخواستم را از قفسه برداشته بودم.رفتم جلوی یکی از صندوقها.صندوقدار اجناس را یکی یکی از جلوی بارکدخون رد کرد و نهایتا فاکتور را صادر کرد.کارتم را از pos(کارتخون) فروشگاه رد کردم و رمز و مبلغ را زدم.عجیبه:”موجودی کافی نیست”!..یه نگاه به شماره کارت کردم.ای داد بیداد! کارت را اشتباهی آورده بودم.تو این کارتم پولی نداشتم..برای یه لحظه موندم چکار کنم.اما زود یاد نرم افزار همراه بانک افتادم.از صندوقدار یه چن دقیقه ای فرصت خواستم.از طریق همراه بانک ظرف دو دقیقه مبلغ مورد نظرم را به حساب این یکی کارتم انتقال دادم و پول اجناس را با کارتم پرداخت کردم.

این مسئله احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده باشه و مجبور شده باشید اجناسی را که خریدین سر جاش برگردونید و برگردید منزل . اما نرم افزار همراه بانک این مشکل را حل میکنه. این یکی از خدمات همراه بانکه ملیه.

خرید شارژ تلفن همراه،پرداخت قبض، انقال وجه به حساب خودتون(سقف مبلغ نامحدود)، حساب دیگران در بانک ملی و سایر بانکها(تا سقف پنج میلیون ریال)، اعلام نرخ ارز،حتی در صورتیکه کارت غیر از بانک ملی دارید، میشه اعلام موجودی کرد، شارژ خرید و یا قبض پرداخت کرد.در صورتیکه که کارتتون به سرقت رفت و یا مفقود شد، ظرف کمتر از یک دقیقه کارتتون را مسدود کنید.

خوب! این از توضیحات نرم افزار همراه بانک، اما برای دریافت و نصب اون میشه از طریق سایت بانک ملی اقدام کرد.راه دوم هم از طریق شعب بانک ملیه.مثل همین شعبه خودمون که بلوتوث هوشمند داره و فقط کافیه بلوتوث دستگاه شما در محدوده شعبه روشن باشه.

برای تکمیل نهایی هم باید به یکی از شعبات بانک ملی مراجعه کنید و فرم مربوطه را پرکنید.ثبت این فرم در بانک موجب میشه که سیستم مرکزی همراه بانک اطلاعات حسابتون را فقط و فقط بر روی همین شماره سیم کارت فعلی شما پاسخگو باشه.به عبارت ساده تر: اگر کسی هم رمز همراه بانکتون را داشت، نمیتونه روی سیم کارت دیگه ای غیر از شماره تون ، اطلاعات حساب را به دست بیاره و این یعنی نهایت امنیت.

لینک دانلود برای مدلهای مختلف گوشی از سایت بانک ملی:

(Windows Mobile) Midlet Manager11.1.7.1034 فایل مربوط به

فایل راهنما کامل استفاده از همراه بانک ملی:

فایل راهنما

بخش “سوالات متداول” را هم حتما مطالعه کنید.

سوالات متداول

http://www.shokri.ir/banknevesht/wp-content/themes/the-book/the-book/images/mohr1.gif

————————————————————————————————

۷ Responses to “همراه بانک ملی”

 1. ممنون از توضیحاتتون
  من از همون ابتدا از همراه بانک استفاده کردم و این نسخه ی جدیدش که حتی انتقال وجه هم میشه انجام داد منتها فقط مشکلش اینه که با کارتهای دیگر همخوانی نمداره و میشه از طریق شبا انجام داد و اونم ساعات خاصیه و تا سقف ۵۰۰۰۰۰ تومان
  کاش بشه تا مبلغ بیشتری و همچنین به کارتها یا حساب بانکهای دیگر هم بتوان انتقال وجه انجام داد

  پاسخ به این نظر

 2. سلام به دوستان عزیز-گوشی من نوکیاc3-01میباشد وهرکاری را که گفتید وبه نظر من هم میرسید انجام دادم ولی بازهم با( تضاد برنامه) روبرو میشوم شما بگویید چه کنم؟ باتشکر

  پاسخ به این نظر

  عبدالرضا شکری Reply:

  @جانباز۷۰%,
  با سلام…این مطلب را مطالعه کنید شاید مشکل حل بشه وگر نه با یه متخصص نرم افزار گوشی همراه مشورت کنید :
  http://banknevesht.shokri.ir/%D8%AE%D8%B7%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%B6%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%83/

  پاسخ به این نظر

 3. همه چیزش خوبه فقط شازژ همراه اول نداره

  پاسخ به این نظر

  عبدالرضا شکری Reply:

  @مرتضی,
  بله..متاسفانه!

  پاسخ به این نظر

 4. سلام. چرا همراه بانک امکان انتقال وجه به کارتی غیر از کارت ملی را ندارد؟
  آیا عضو شتاب نیست؟

  پاسخ به این نظر

  عبدالرضا شکری Reply:

  @محسن,
  سلام.بنا بر دستورالعمل بانک مرکزی انتقال وجه شتابی از روی گوشی همراه ممنوعه و برخی بانکها هم بر خلاف دستور این گزینه را فعال کردن. انشااله که برای همه بانکها فعال بشه.

  پاسخ به این نظر

پاسخی بنویسید