روش ابطال رمز دوم کارت

 100820520519رمز دوم کارت از اون آیتم های پر کاربرد در خدمات غیرحضوری بانکیه…در خریدهای اینترنتی،عملیات های مبتنی بر USSD(مثل #۷۱۷*)،خدمات تلفن بانک و غیره الزامیه..

اما یه نکته: بسیاری از افراد برای کارت بانکی خودشون رمز دوم تعریف می کنند و بعد از مدتی به دلایل مختلف شخصی میخوان رمز دوم کارتشون را باطل کنند و در یه جمله: دوست ندارن کارتشون رمز دوم داشته باشه.

متاسفانه در سیستمهای بانکی هیچ گزینه ای برای این کار وجود نداره،اما خوشبختانه یک راه حل تجربی ساده و دم دست وجود داره..

برای ابطال رمز دوم از این روش استفاده کنید:

به یکی از سامانه های خرید اینترنتی یا موبایلی مراجعه کنید. مثلا کد #۷۸۰*را شماره گیری کنید و یا نرم افزار “آپ” را روی گوشی اندرویدی خودتون اجرا کنید و با شماره کارتتون اقدام به یک انجام عملیات بانکی کنید.مثلا:شارژ بخرید یا هر عملیات بانکی که نیاز به رمز دوم داشته باشه. فقط دقت کنید که در این قسمت رمز دوم کارت را اشتباه وارد کنید. این کار را چهار مرتبه با رمز اشتباه تکرار کنید.

به همین سادگی رمز دوم کارت شما باطل شد و کارت شما از همین لحظه رمز دوم نداره.

http://www.shokri.ir/banknevesht/wp-content/themes/the-book/the-book/images/mohr1.gif

——————————————————————————————————-

۲ Responses to “روش ابطال رمز دوم کارت”

  1. یه شرکت تخلف کرد زدن کل مانده گیری ها را از ussd حذف کردن . سازمان به اون بزرگی با اون همه درامد نمیتونه یه سیستم امن بسازه که دورش نزنند

    پاسخ به این نظر

  2. برادر ینی میگی کار اشتباه انجام بدیم؟ اره / بجای اینکه به همه توصیه کنی کار درست انجام بدن داری راهنمایی میکنی کار اشتباه و بد انجام بدن!!!خخ

    پاسخ به این نظر

پاسخی بنویسید